Blog

Latest Industry News

Okręgowe Podsumowanie Sezonu 2015

Jakub Szewczyk wraz z pilotem Maciejem Wilkiem zdobyli tytuł Wicemistrza Śląska 2015

W dniu 09 stycznia 2015 roku Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Hotelu Diament w Zabrzu zorganizował Okręgowe Podsumowanie Sezonu 2015.

Przypominamy kierowca Jakub Szewczyk wraz z pilotem Maciejem Wilkiem zdobyli tytuł Wicemistrza Śląska 2015, za co zostali wczoraj obdarowani pucharami.

Uhonorowanie pucharami jest motywujące do dalszego działania.Tytuł Wicemistrza zostanie do końca życia, ale nie chcemy się na tym zatrzymywać. Myślę, że to świetne wejście w prawdziwy, rajdowy świat. Teraz skupiamy się na sezonie 2016, bo pierwsze starty już coraz bliżej. Za to wszystko co udało nam się osiągnąć chcielibyśmy bardzo podziękować firmie GG-CAR, która serwisowała naszą Hondę cały sezon, sponsorom: ATC, WILMEX CONTRACT, REMAR-BUDOWNICTWO ENERGOOSZCZĘDNE, LW SERWIS, COPKATRANS, PREMIUM DETAILING, EPI i Piętka Technology, bez których nie mógłbym startować w tylu rundach, mediom: Rajdy24, Sądeczanin, Starosądeckie.info i wielu innym, a także rodzicom, przyjaciołom i wszystkim kibicom!

 

Back to top